Banesë 3 dhomëshe – Rruga C/MAXI 24

€400.00 /month

Virtual tour

Features

  • Banjo + WC
  • E mobiluar
  • Klimë
  • Lift
  • Nxemje Qendrore (me rrymë)

Details

Lëshohet banesë me qira, te Maxi24. Banesa është në katin e 8, me ashensor funksional. Banesa është e klimatizuar, dhe ka nxemje qëndrore me rrymë.

  • ID: 4005
  • Published: September 3, 2023
  • Last Update: October 24, 2023
  • Views: 273